Prije 31 godinu srušen je Stari most. Godišnjica je, tradicionalno, obilježena skokom bez aplauza i bacanjem ljiljana u Neretvu.
Obilježavanju su, kao i svake godine, prisustvovali i učenici naše škole jer smatramo da je izuzetno važno utjecati na to da mlađe generacije ne zaborave taj nemili događaj urezan u srca svih Mostaraca, ali i ljudi širom Bosne i Hercegovine i svijeta. Simbol našeg grada oduvijek je bio simbol prijateljstva i povezivanja i želimo njegovati takve ideje, osvještavati i usmjeravati ka dobru!
DA SE NE ZABORAVI I NIKAD NE PONOVI!
View the embedded image gallery online at:
https://www.modos.ba/aktivnosti/954-godisnjica-rusenja-starog-mosta-3#sigProIdb542848f54
https://www.modos.ba/aktivnosti/954-godisnjica-rusenja-starog-mosta-3#sigProIdb542848f54







