U prisustvu ministra obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK, prof. dr. Adnana Velagića i predsjedavajućeg Skupštine HNK, g. Džafera Alića, danas je potpisan protokol o saradnji između škola i predškolskih ustanova s područja Sandžaka, tačnije Novog Pazara, i s područja Hercegovačko-neretvanskog kantona čiji je cilj razvijanje veza u oblasti obrazovanja i kulture.
Direktor naše škole g. Tahir Taslaman i direktor OŠ „Vuk Karadžić” iz Novog Pazara g. Amel Halilović potpisali su protokol o saradnji i razumijevanju, koji predviđa i međusobne edukativne i kulturne posjete učenika i nastavnika, razmjenu dobrih praksi u oblasti obrazovanja i uspostavljanje komunikacijske mreže između učenika i nastavnika.
Radujemo se saradnji i nadamo se dobrim partnerskim i prijateljskim odnosima naše dvije škole u budućim projektima.
View the embedded image gallery online at:
https://www.modos.ba/aktivnosti/934-potpisan-protokol-o-saradnji-sa-skolom-iz-sandzaka#sigProIdd946e32e83
https://www.modos.ba/aktivnosti/934-potpisan-protokol-o-saradnji-sa-skolom-iz-sandzaka#sigProIdd946e32e83







