U Gradskoj vijećnici Mostara danas je upriličena svečana dodjela nagrada učenicima i učenicama generacije osnovnih i srednjih škola Grada Mostara za školsku 2025/2026. godinu.
Ispred Osnovne škole „Mustafa Ejubović – Šejh Jujo” Mostar priznanje i novčanu nagradu u iznosu od 1.000 KM primila je učenica generacije Edna Kovačević, kao nagradu za ostvarene rezultate, trud i zalaganje tokom školovanja.
Nagradu je uručio Božo Ćorić, načelnik Odjela za društvene djelatnosti Grada Mostara.
Čestitamo Edni na ovom vrijednom priznanju te joj želimo mnogo uspjeha, sreće i ostvarenih ciljeva u nastavku školovanja.
View the embedded image gallery online at:
https://www.modos.ba/aktivnosti/1272-ucenica-generacije-edna-kovacevic-nagradena-u-gradskoj-vijecnici-mostara#sigProIdcead628584
https://www.modos.ba/aktivnosti/1272-ucenica-generacije-edna-kovacevic-nagradena-u-gradskoj-vijecnici-mostara#sigProIdcead628584







